Magillo Catering 24h

Oferujemy Państwu pełen zakres wysokiej jakości obsługi cateringowej zapewniając wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Z największą starannością przygotowujemy i realizujemy każdą imprezę zarówno dla firm i instytucji jak i dla osób prywatnych.

Dzięki nabytemu przez lata doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do naszego Klienta sprostamy wszystkim Państwa oczekiwaniom, które podkreślą rangę spotkania. Zadbamy o każdy nawet najmniejszy detal wydarzenia, począwszy od wystroju stołu, wykwintnej dekoracji dań jak również profesjonalnej obsługi kelnerskiej.

Zapewniamy, że nasza bogata oferta mięs, zakąsek zimnych jak i gorących oraz słodkości będą na długo towarzyszyły jako przyjemne doznania oraz wspomnienia danego wydarzenia. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania pragnąc zaspokoić indywidualne gusta i życzenia Klientów.

ZAMÓW CATERING ONLINE

Specjalnie dla Was uruchomiliśmy nasz nowy serwis zamówień online. W prosty sposób zamówisz swoje ulubione dania, a my przygotujemy i dostarczymy je dla Ciebie pod wskazany adres.